Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Log emails
hr: Spremaj poruke u log

en: Recent log entries
hr: Nedavni unosi u dnevniku
