Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Cron throttle
ja: Cronスロットル

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Log emails
ja: メールを記録

en: Recent log entries
ja: 最近のログ項目
