Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Webform
lv: Webforma

en: Recent log entries
lv: Jaunākie žurnāla ieraksti
