Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Webform
sk: Webformulár

en: Recent log entries
sk: Posledné udalosti
