Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Cron throttle
sv: Lastbegränsning vid schemalagda aktiviteter

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Log emails
sv: Logga e-post

en: Recent log entries
sv: Senaste loggningarna
