Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Cron throttle
uk: Обмежувач крону

en: Webform
uk: Вебформа

en: Log emails
uk: Журнал електронної пошти

en: Recent log entries
uk: Останні записи журналу

en: Webform Mass Email
uk: Масова розсилка вебформ
