Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Cron throttle
ar: صمام الدورية

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: Recent log entries
ar: مدخلات السجل الحديثة
