Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Log emails
ca: Registra els correus electrònics

en: Recent log entries
ca: Entrades recents del registre
