Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Unlimited
de: Unbegrenzt

en: Cron throttle
de: Cron-Last Reduzierung

en: Webform
de: Webformular

en: Log emails
de: E-Mails protokollieren

en: Recent log entries
de: Die letzten Protokolleinträge

en: Email field
de: E-Mail-Feld
