Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Cron throttle
hu: Időzített feladat visszafogó

en: Webform
hu: Űrlap

en: Log emails
hu: Emailek naplózása

en: Recent log entries
hu: Legutóbbi naplóbejegyzések

en: Email field
hu: E-mail mező
