Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Webform
lt: Web forma

en: Log emails
lt: Registruoti el. pašto pranešimus

en: Recent log entries
lt: Naujausi įrašai
