Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Cron throttle
nl: Afknijpen (throttle) cron

en: Webform
nl: Formulier

en: Log emails
nl: E-mails loggen

en: Recent log entries
nl: Recente logs

en: Email field
nl: E-mailveld

en: Send mass mail
nl: Mail in bulk versturen

en: Sets the numbers of messages sent per cron run. Failure to send will also be counted. Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds. You find the time spend to send emails in the !recent_logs.
nl: Stel het aantal berichten in dat per keer dat cron draait verzonden wordt. Mislukte pogingen om te verzenden worden ook meegerekend. De duur van de uitvoering van de crontaak mag de PHP maximum_execution_time van %max seconds niet overschrijden. De tijd die nodig is om de mails te versturen is terug te vinden in de !recent_logs
