Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Cron throttle
pl: Przepustowość cron

en: Webform
pl: Formularz

en: Log emails
pl: Loguj e-maile

en: Recent log entries
pl: Ostatnie wpisy do dziennika

en: Email field
pl: Pole email
