Webform Mass Email (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Cron throttle
ru: Регулирование cron

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Recent log entries
ru: Последние записи
