Webform Matrix Component (7.x-3.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Date
az: Tarix

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Option
az: Seçim
