Webform Matrix Component (7.x-3.4) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Date
ca: Data

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Label
ca: Etiqueta

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Configuration
ca: Configuració

en: Option
ca: Opció

en: Maxlength
ca: Longitud màxima

en: Webform
ca: Formulari web

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor

en: The earliest date that may be entered into the field.
ca: La data més antiga que es pot introduir en el camp.

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.
ca: Accepta qualsevol data en qualsevol <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">Format de data d'entrada GNU</a>.

en: The latest date that may be entered into the field.
ca: L'última data que es pot introduir en el camp.

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Matrix
ca: Matriu

en: Matrix Rows
ca: Files de la matriu

en: Matrix Column
ca: Columnes de la matriu

en: Default Date
ca: Data per defecte

en: Textfield Size
ca: Mida del camp
