Webform Matrix Component (7.x-3.4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Date
hi: तारीख

en: Multiple
hi: विभिन्न

en: Label
hi: लेबल

en: Textfield
hi: पाठ का क्षेत्र

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Option
hi: विकल्प
