Webform Matrix Component (7.x-3.4) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Date
ja: 日付

en: Multiple
ja: 複数

en: Label
ja: ラベル

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Start Date
ja: 開始日

en: End Date
ja: 終了日

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Option
ja: オプション

en: Maxlength
ja: 最大文字数

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Mandatory
ja: 必須

en: Left Blank
ja: 無回答

en: User entered value
ja: ユーザーが入力した値

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
ja: 選択肢のオプションはそれぞれ重複しない固有のものを指定してください。以下のキーが複数回指定されています:

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
ja: 各選択肢には固有のキーが必要です。"safe_key|Some readable option"という形式でそれぞれの選択肢を指定してください。

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
ja: オプションのキーは128文字以下で入力してください。以下のキーがこの上限を超えています:

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
