Webform Matrix Component (7.x-3.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Date
th: วันที่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Option
th: ตัวเลือก

en: Select Type
th: เลือกประเภท

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
