Webform Matrix Component (7.x-4.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Date
he: תאריך

en: Multiple
he: מרובה

en: Label
he: תווית

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Option
he: אפשרות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
