Webform Matrix Component (7.x-4.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Date
lv: Datums

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Label
lv: Etiķete

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Option
lv: Iespēja

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: Webform
lv: Webforma

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: The earliest date that may be entered into the field.
lv: Agrākais datums, kas var tikt ievadīts laukā.

en: The latest date that may be entered into the field.
lv: Vēlākais datums, kas var tikt ievadīts laukā.

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
