Webform Matrix Component (7.x-4.12) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Date
hu: Dátum

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Label
hu: Címke

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Option
hu: Lehetőség

en: Maxlength
hu: Legnagyobb hosszúság

en: Webform
hu: Űrlap

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: User entered value
hu: A felhasználó által megadott érték

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
hu: Csak egyedi lehetőségek lehetnek a kiválasztó listában. A következő kulcsok többször szerepelenek:

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
hu: Minden lehetőségnek kell kulcs értékkel rendelkeznie. Minden lehetőséget a következő formában kell megadni: „biztos_kulcs|Jól olvasható lehetőség”.

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
hu: A lehetőségek kulcsa nem lehet hosszabb, mint 128 karakter. A következő kulcsok túllépik ezt a határt:

en: Calender
hu: Naptár

en: The earliest date that may be entered into the field.
hu: A legkorábbi dátum, ami ebben a mezőben megadható.

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.
hu: A dátum <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">PHP formátumban</a> megadva.

en: The latest date that may be entered into the field.
hu: A legkésőbbi dátum, amely a mezőben megadható.

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.
