Webform Matrix Component (7.x-4.12) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Date
id: Tanggal

en: Multiple
id: Banyak

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Start Date
id: Tanggal Mulai

en: End Date
id: Tanggal Berakhir

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Option
id: Opsi

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
