Webform Matrix Component (7.x-4.14) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Date
fa: تاریخ

en: Multiple
fa: چندین

en: Label
fa: برچسب

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Option
fa: انتخاب

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Select
fa: انتخاب

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
