Webform Matrix Component (7.x-4.15) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Label
km: ស្លាក

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
