Webform Matrix Component (7.x-4.16) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Date
lt: Data

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Label
lt: Etiketė

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Webform
lt: Web forma

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
