Webform Matrix Component (7.x-4.16) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Date
oc: Data

en: Multiple
oc: Multipla

en: Label
oc: Etiqueta

en: End Date
oc: Data de fin

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Select
oc: Seleccionar
