Webform Matrix Component (7.x-4.17) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Date
eu: Data

en: Label
eu: Etiketa

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia

en: Select
eu: Aukeratu
