Webform Matrix Component (7.x-4.20) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Date
be: Дата

en: Multiple
be: Мносны

en: Label
be: Подпіс

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Configuration
be: Налады

en: Webform
be: Анкета

en: Select
be: Выбраць

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
