Webform Matrix Component (7.x-4.20) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Date
gl: Data

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Label
gl: Etiqueta

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Calendar
gl: Calendario

en: Configuration
gl: Configuración

en: Option
gl: Opción

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima

en: Webform
gl: Formulario web

en: Select
gl: Selección múltiple

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
