Webform Matrix Component (7.x-4.20) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Multiple
kn: ಅನೇಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Option
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Select Type
kn: ಬಗೆಯನ್ನು ಆಯ್ದುಕೋ
