Webform Matrix Component (7.x-4.21) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Select
bo: གདམ་གསེས
