Webform Matrix Component (7.x-4.23) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Date
ast: Data

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Label
ast: Etiqueta

en: Configuration
ast: Configuración
