Webform Matrix Component (7.x-4.25) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Date
bg: Дата

en: Multiple
bg: Множествен

en: Label
bg: Заглавие

en: Calendar
bg: Календар

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Select
bg: Избери
