Webform Matrix Component (7.x-4.26) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Rows
hy: Տողեր
