Webform Matrix Component (7.x-4.26) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Date
is: Dagsetning

en: Multiple
is: Margir

en: Label
is: Merking

en: Calendar
is: Dagatal

en: Rows
is: Raðir
