Webform Matrix Component (7.x-4.26) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Date
te: తేదీ

en: Multiple
te: బహుళ

en: Label
te: లేబుల్

en: Rows
te: వరుసలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
