Webform Matrix Component (7.x-4.27) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Date
mr: दिनांक

en: Multiple
mr: अनेक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Configuration
mr: संरूपण
