Webform Matrix Component (7.x-4.27) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Date
nn: Dato

en: Label
nn: Etikett

en: Start Date
nn: Startdato

en: Calendar
nn: Kalender

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Rows
nn: Rader
