Webform Matrix Component (7.x-4.27) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Date
sl: Datum

en: Label
sl: Oznaka

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Rows
sl: Vrste
