Webform Matrix Component (7.x-4.27) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Option
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
