Webform Matrix Component (7.x-4.28) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Date
et: Kuupäev

en: Multiple
et: Mitu

en: Label
et: Nimetus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Calendar
et: Kalender

en: Configuration
et: Seadistus

en: Rows
et: Ridu

en: Option
et: Valik

en: Webform
et: Veebivorm

en: Mandatory
et: Nõutav

en: Select
et: Vali

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
