Webform Matrix Component (7.x-4.28) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Date
hr: Datum

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Label
hr: Oznaka

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Configuration
hr: Postavke

en: Rows
hr: Redovi

en: Option
hr: Opcija
