Webform Matrix Component (7.x-4.30) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Date
eo: Dato

en: Multiple
eo: Multopa

en: Label
eo: Etikedo.

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Rows
eo: Vicoj
