Webform Matrix Component (7.x-4.30) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Date
sv: Datum

en: Multiple
sv: Flerval

en: Label
sv: Etikett

en: Textfield
sv: Textfält

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Calendar
sv: Kalender

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Rows
sv: Rader

en: Option
sv: Val

en: Maxlength
sv: Maxlängd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Mandatory
sv: Obligatoriskt

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde

en: Select
sv: Välj

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
sv: Alternativen inom rullgardinsmenyn måste vara unika. Följande nycklar används flera gånger:

en: Textarea
sv: Textruta

en: Select Type
sv: Typ av val

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
