Webform Matrix Component (7.x-7.22) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Date
gu: તારીખ

en: Multiple
gu: અનેક

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Option
gu: વિકલ્પ

en: Select
gu: પસંદ કરો
