Webform Matrix Component (7.x-7.22) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Label
my: အညွန်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Option
my: ရွေးရန်
