Webform Matrix Component (7.x-7.22) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Date
ro: Data

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Label
ro: Etichetă

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: Configuration
ro: Configurație

en: Option
ro: Opţiune

en: Maxlength
ro: Lungime maximă

en: Mandatory
ro: Obligatoriu

en: Left Blank
ro: Lăsat gol

en: User entered value
ro: Valoare introdusă de utilizator

en: Select
ro: Alege

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.
