Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Types
be: Тыпы

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Archives
be: Архіў допісаў

en: Width
be: Шырыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Webform
be: Анкета

en: KB
be: КБ

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Bar with progress meter
be: Паласа велічыні прагрэсу

en: Throbber
be: Тробер

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
be: Тробер не адлюстроўвае статуса загрузкі, аднак займае меньш месца. Паласа загрузкі дапамагае кантраляваць працэс буйных загрузак.
