Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: KB
dz: ཀེ་བི།
